ies@ies.sk      +421 2 4910 1400      Pondelok - Piatok: 8:00 - 16:30
Optická kabeláž   >>   FO-optické konektory   >>   Multimode optické konektory
Filter
SCMM3DPX
KONEKTOR FO SC DX MM RD/BK-BOOT 3MM SCMM3DPX


STMM3BLK
KONEKTOR FO ST SX MM BK-BOOT 3MM STMM3BLK


LCMM2
KONEKTOR FO LC SX MM BG-TELO WH-BOOT 2MM LCMM2


LCMM2DPX
KONEKTOR FO LC DX MM BG-TELO WH-BOOT 2MM LCMM2DPX


SC62MM3BGFIC
KONEKTOR FO SC/PC MM BG (OM1 62,5) 3,0MM FIC SC62MM3BGFIC


SC62MM9BGFIC
KONEKTOR FO SC/PC MM BG (OM1 62,5) 0,9MM FIC SC62MM9BGFIC


SC50MM3BGFIC
KONEKTOR FO SC/PC MM BG (OM2 50) 3,0MM FIC SC50MM3BGFIC


SC50MM9BGFIC
KONEKTOR FO SC/PC MM BG (OM2 50) 0,9MM FIC SC50MM9BGFIC


SCOM3MM3BGFIC
KONEKTOR FO SC/PC MM BG (OM3 50) 3,0MM FIC SCOM3MM3BGFIC


SCOM3MM9BGFIC
KONEKTOR FO SC/PC MM BG (OM3 50) 0,9MM FIC SCOM3MM9BGFIC


LC62MM2BGFIC
KONEKTOR FO LC/PC MM BG (OM1 62,5) 2,0MM FIC LC62MM2BGFIC


LC62MM9BGFIC
KONEKTOR FO LC/PC MM BG (OM1 62,5) 0,9MM FIC LC62MM9BGFIC




 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.
×

Dôležité upozornenie

Vážený dodávateľ/odberateľ,

Vzhľadom na krízovú situáciu s koronavírusom sa snažíme v maximálnej miere chrániť našich zamestnancov pri styku s externými ľuďmi vstupujúcimi do areálu. Preto sú naše prevádzky pre verejnosť zatvorené. Pre zmluvných velkobchodných partnerov a doručovateľské spoločnosti platia nasledovné pravidlá:


Pre zvýšenie Vašej aj našej bezpečnosti, prosím nevstupujte bez vyzvania do priestorov našej spoločnosti.
Na ohlásenie Vašej návštevy do priestorov odbytu, resp. pre získania informácií ohľadne realizácie zákaziek použite prosím telefón.

Kontakt odbyt:

Bratislava: +421 903 258893, +421 911 723808, +421 905 435296
Prešov: +421 918 340953, +421 0903 825472
Žilina: +421 918 340962, +421 903 439853
Banská Bystrica: +421 903 535604, +421 903 826128

Objednávky posielajte na e-mail: objednavky@ies.sk
Dopyty posielajte na e-mail: dopyt@ies.sk

Otázky technického charakteru môžete riešiť na mailových a telefonických kontaktoch príslušného obchodného zástupcu, resp. na oddelení technickej podpory na centrále: +421 903 825 470, mail: ies@ies.sk

Pre výdaj a príjem tovaru zo skladu platia nasledovné opatrenia:

  • Vodič auta / príp. spolucestujúci bude mať na tvári ochranne rúško /respirátor pri vstupe do areálu skladu a počas celej doby prítomnosti v areáli.
  • Zamestnanec skladu bude mat právo odmietnuť obslúžiť vodiča bez tejto ochrany na tvári.
  • Vodič obmedzí kontakt so zamestnancami na minimum a tovar bude odovzdaný/prijatý na vyhradenom mieste.
  • Zamestnanec skladu bude mat právo neobslúžiť vodiča vykazujúceho príznaky ochorenia na koronavírus.

Ďakujeme
IES s.r.o., Nová Rožňavská 136, 831 04 Bratislava