ies@ies.sk      +421 2 4910 1400      Otváracie hodiny: Pondelok 8:00 - Piatok 16:30
Optická kabeláž   >>   FO-optické patch káble   >>   Optické singlemode patchcordy   >>   Optický SM patch kábel SCASCA
Filter
Požet položiek: 10
427712
PATCH KÁBEL FO SC/APC-SC/APC E09/OS2 2,0M


427714
PATCH KÁBEL FO SC/APC-SC/APC E09/OS2 4,0M


427716
PATCH KÁBEL FO SC/APC-SC/APC E09/OS2 6,0M


427718
PATCH KÁBEL FO SC/APC-SC/APC E09/OS2 8,0M


427720
PATCH KÁBEL FO SC/APC-SC/APC E09/OS2 10,0M


ON-1SCASCA09DYE-I
PATCH KÁBEL FO SC/APC-SC/APC DX E9 1,0M YE LSZH 3MM


ON-2SCASCA09DYE-I
PATCH KÁBEL FO SC/APC-SC/APC DX E9 2,0M YE LSZH 3MM


ON-1.5SCASCA09DYE-I
PATCH KÁBEL FO SC/APC-SC/APC DX E9 1,5M YE


SCASCA09SYE1
PATCH KÁBEL FO SC/APC-SC/APC SX E9 1,0M YE LSZH


SCASCA09DYE1
PATCH KÁBEL FO SC/APC -SC/APC DX E9 1,0M YE LSZH


Požet položiek: 10


 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.