✉  ies@ies.sk      ☎  +420 577 155 311     Pondělí - Pátek 7:00-15:30
ISO9001 ISO14001 ISO45001 ISO27001 AAA
Filter
FSPE24DXBX-30AD
PN: FSPE24DXBX-30AD
PATCH PANEL FO 1U L 19" 6XLC/APC QX GY IBA-PANEL S30LQA06
41516102ZY
PN: 41516102ZY
Patch panel FO L 19" 6p 1U LC/APC DX WH SM OS2 vrátane splicing sady a pigtailov
41516502ZY
PN: 41516502ZY
Patch panel FO L 19" 12p 1U LC/APC DX WH SM OS2 vrátane splicing sady a pigtailov
41516902ZY
PN: 41516902ZY
Patch panel FO L 19" 24p 1U LC/APC DX WH SM OS2 vrátane splicing sady a pigtailov


 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.