ies@ies.sk      +421 2 4910 1400      Otváracie hodiny: Pondelok 8:00 - Piatok 16:30
Optická kabeláž   >>   Predkonektorované MPO,MTP zostavy   >>   MM Predkonektorované MPO,MTP zostavy   >>   MM LC - LC zostavy
Filter
Požet položiek: 4
PRE12LCLCOM3MCYAQ
12 vlaknový jednoplášťový LC / LC (simplex konektory) predkonektorovaný Micro kábel, OM3, LSZH, Aqua, dlzky Y*, 2mm koncovky


PRE12LCLCOM4MCYAQ
12 vlaknový jednoplášťový LC / LC (simplex konektory) predkonektorovaný Micro kábel, OM4, LSZH, Aqua, dlzky Y*, 2mm koncovky


PRE12LCLCOM3NCY
12 vlaknový jednoplášťový LC / LC (simplex konektory) predkonektorovaný Nano kábel, OM3, LSZH, dlzky Y*, 900um koncovky


PRE12LCLCOM4NCY
12 vlaknový jednoplášťový LC / LC (simplex konektory) predkonektorovaný Nano kábel, OM4, LSZH, dlzky Y*, 900um koncovky


Požet položiek: 4


 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.