PLOCHÉ patch káble Vám ušetria miesto Vytlačiť
Nové ploché patch káble Solarix sa vyznačujú výbornými prenosovými vlastnosťami, spoľahlivosťou a dlhou životnosťou aj pri zvýšenom namáhaní.

Ich konštrukcia je prispôsobená tomu, aby tieto patch káble vo zväzku zaberali v rozvádzači čo najmenej miesta alebo pod kobercom neboli vôbec vidieť - tj. káble typu lanko, ktorý je použitý na výrobu týchto patch káblov, je plochý. Všetky patch káble sú vyrobené s tzv. liatu ochranou, ktorá zaisťuje pevné priľnutie konektora k ochrane a tiež znižuje hodnoty presluchov medzi jednotlivými pármi v konektore. Táto ochrana má špeciálny tenký dizajn, ktorý zaručuje, že možno tieto patch káble použiť v akomkoľvek patch paneli alebo aktívnom prvku, a to i v zariadeniach s veľkou hustotou portov RJ45. K výrobe patch káblov sú použité kvalitné konektory na lanku s krytím kontaktov 50 μ zlata.

Patch káble sú ponúkané vo všetkých štandardných dĺžkach (0,5m, 1m, 2m, 3m, 5m, 7m a 10m), v šedej farbe s LSOH plášťom. Všetky patch káble produktovej skupiny Solarix sú dôkladne testované a bez problémov spĺňajú požiadavky medzinárodných štandardov. Patch káble sú dodávané v kategórii 5E a kategórii 6 v netienenej verzii.
 
Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem