Produkty

Značka

Farba

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 12 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické adaptéry arrow Multimode optické adaptéry arrow MM optický adaptér LC

BHCLCMM001


LC Duplex Multimode Adapter with metal sleeve - (SC Footprint)

AX101528


F.E Manager Connector Module LC MM 12fibre

AX101729


F.E.Strip 12 fibre, LCD.MM (M-S) Black

AX101730


F.E.Strip 12 fibre, 6 LCD.MM Grey

AX101741


FX STRIP 24-FIBER, LC D, MM (M-S), BLACK

AX101742


STRIP 12 LC-D MM,GRAY MOQ:60 SUBS:AX101741,BLK

1414415


FO adapter LCD /LCD MM PB /polymer, beige

414490


F0 adapter LCD /LCD MM PB /polymer, turquoise

LCDPXBEIGE/Z


LC Duplex Adaptor Beige M'mode

LCDPXBEIGE/FL/Z


LC Duplex Adaptor Beige M'mode NO FLANGE

LCUSPHBR/Z


LC SIMPLEX Adaptor MM Beige

LCQUADBEIGE-S/Z


LC Quad Adaptor Beige m/mode

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem