Produkty

Značka

Farba

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 13 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické adaptéry arrow Singlemode optické adaptéry arrow SM optický adaptér LC

BHCLCSM001


LC Duplex Singlemode Adapter with ceramic sleeve - (SC Footprint)

AX101731


FX STRIP 12-FIBER, LC D, SM (Z-C), BLACK

AX101743


FX STRIP 24-FIBER, LC D, SM (Z-C), BLACK

AX101527


FXM MODULE 12-FIB LC, SM (Z-C)

AX101732


F.E.Strip 12 fibre, 6 LCD.SM Grey

AX101744


STRIP 12 LC-D SM,GRAY MOQ:60 SUBS:AX101743,BLK

1414417


FO adapter LCD /LCD SM ceramic /polymer, blue

LCQUADBLUE-W/Z


LC Quad Adaptor Blue s/mode

LCUSZR02/Z


LC SIMPLEX Adaptor SM Blue

LCDPXAQUA/Z


LC Duplex Adapter - ZIRCONIA SLEEVE - AQUA (SC Simplex FootPrint) With Flange

LCDPXAQUA-S/Z


ADAPTOR LC MM AQUA-PB-DX METAL CLIP-FANGE-STD-SELL IN MULTIPLES OF 50

LCDPXAQUA/FL/Z


LC Duplex Adapter AQUA ZIRCONIA (SC Smpx FootPrint) 'Without Flange'

LCDPXBLUE/Z


LC Duplex Adaptor Blue S'Mode

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem