Produkty

Značka

Farba

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 14 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické adaptéry arrow Singlemode optické adaptéry arrow SM optický adaptér SC

SCAPCUSGREEN/Z


SC/APC Adaptor simplex SM Green

SCAPCUDGREEN/Z


SC/APC Adaptor duplex SM Green

SCUDZR02/Z


SC Adaptor, Duplex SM, Zr, Blue

SCUSZR02/Z


SC Adaptor, Simplex SM,Zr, Blue

BHCDCSM001


ADAPTÉR FO SC DX SM KERAM.

BHCSCSM001


ADAPTÉR FO SC SM KERAM.

AX100532


ADAPTÉROVÝ PÁSIK FO 12SC SX SM BK DOUBLE DENSITY

AX101409


ADAPTÉROVÝ PÁSIK FO 6SC DX SM BK

AX101713


MODUL FO 12SC DX SM FIBEREXPRESS

AX101407


ADAPTÉROVÝ PÁSIK FO 3SC DX SM BK

AX100944


MODUL FO 3SC DX SM BK FIBEREXPRESS

AX100943


MODUL FO 6SC SX SM BK FIBEREXPRESS

AX100538


ADAPTÉROVÝ PÁSIK FO 6SC SX SM BK

1412753


ADAPTÉR FO SC/APC-SC/APC SM SX CERAM GN

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem