Produkty

Značka

Farba

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 11 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické konektory arrow Multimode optické konektory arrow MM optický konektor LC

AX101982


LC 50um Multimode connectors for 900um buffered fibre only

AX101981


LC 62.5um Multimode connectors for 900um buffered fibre only

AX101982


LC 50um Multimode connectors for 900um buffered fibre only

LC62MM2BGFIC


LC/PC Multimode (OM1 62.5) 2.0mm

LC62MM9BGFIC


LC/PC Multimode (OM1 62.5) 900um

LCMM2DPX/Z


LC Connector, 2mm, Duplex, multimode,beige body,white boot

LCMM2/Z


LC Connector, 2mm,simplex multimode,beige body,white boot

LCOM3MM9BGFIC


LC/PC Multimode (OM3 50) 900um

LCOM3MM2BGFIC


LC/PC Multimode (OM3 50) 2.0mm

LC50MM9BGFIC


LC/PC Multimode (OM2 50) 900um

LC50MM2BGFIC


LC/PC Multimode (OM2 50) 2.0mm

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem