Produkty

Značka

Farba

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 8 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické konektory arrow Multimode optické konektory arrow MM optický konektor LC

LCMM2DPX


KONEKTOR FO LC DX MM BG-TELO WH-BOOT 2MM

LC62MM2BGFIC


KONEKTOR FO LC/PC MM BG (OM1 62,5) 2,0MM FIC

LC62MM9BGFIC


KONEKTOR FO LC/PC MM BG (OM1 62,5) 0,9MM FIC

LCOM3MM9BGFIC


KONEKTOR FO LC/PC MM BG (OM3 50) 0,9MM FIC

LCOM3MM2BGFIC


KONEKTOR FO LC/PC MM BG (OM3 50) 2,0MM FIC

LC50MM9BGFIC


KONEKTOR FO LC/PC MM BG (OM2 50) 0,9MM FIC

LC50MM2BGFIC


KONEKTOR FO LC/PC MM BG (OM2 50) 2,0MM FIC

LCMM2


KONEKTOR FO LC SX MM BG-TELO WH-BOOT 2MM

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem