Produkty

Značka

Farba

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 4 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické konektory arrow Multimode optické konektory arrow MM optický konektor ST

STMM3BLK


KONEKTOR FO ST SX MM BK-BOOT 3MM

ST62MM9BGFIC


KONEKTOR FO ST/PC MM BG (OM1 62,5) 0,9MM FIC

STOM3MM9BGFIC


KONEKTOR FO ST/PC MM BG (OM3 50) 0,9MM FIC

ST50MM9BGFIC


KONEKTOR FO ST/PC MM BG (OM2 50) 0,9MM FIC

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem