Produkty

Značka

Farba

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 4 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické konektory arrow Multimode optické konektory arrow MM optický konektor ST

ST62MM9BGFIC


ST/PC Multimode (OM1 62.5) 900um

STOM3MM9BGFIC


ST/PC Multimode (OM3 50) 900um

STMM3BLK/Z


ST Connector,3mm,multimode,simplex, black boot

ST50MM9BGFIC


ST/PC Multimode (OM2 50) 900um

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem