Produkty

Značka

Farba

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 4 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické konektory arrow Singlemode optické konektory arrow SM optický konektor LC

LC09SM2BLFIC


LC/PC Singlemode (OS1/OS2) 2.0mm

LC09SM9BLFIC


LC/PC Singlemode (OS1/OS2) 900um

LCSM2DPX/Z


LC Connector,2mm, Duplex,singlemode, blue body,white boot

LCSM2/Z


LC Connector, 2mm, Simplex, singlemode, blue

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem