Produkty

Značka

Farba

Konštrukcia 1

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 34 položiek
  • 1
  • 2

Optická kabeláž arrow FO-optické patch panely arrow Multimode patch panely arrow MM optický patch panel SC

FPCC1SXMM48DC2


Optical Panel loaded with 24 SC Duplex Multimode adapters - čierny

FPCC1SXMM24DC2


Optical Panel loaded with 12 SC Duplex Multimode adapters - čierny

FPCC1SXMM16DC2


Optical Panel loaded with 8 SC Duplex Multimode adapters - čierny

FPCC1SXMM12DC2


Optical Panel loaded with 6 SC Duplex Multimode adapters - čierny

FPCC1SXMM08DC2


Optical Panel loaded with 4 SC Duplex Multimode adapters - čierny

FPCC1SXMM06DC2


Optical Panel loaded with 3 SC Duplex Multimode adapters - čierny

FPCC1SXMM04DC2


Optical Panel loaded with 2 SC Duplex Multimode adapters - čierny

FPCC1SXMM16SC2


Optical Panel loaded with 16 SC Simplex Multimode adapters - čierny

FPCC1SXMM12SC2


Optical Panel loaded with 12 SC Simplex Multimode adapters - čierny

FPCC1SXMM08SC2


Optical Panel loaded with 8 SC Simplex Multimode adapters - čierny

FPCC1SXMM06SC2


Optical Panel loaded with 6 SC Simplex Multimode adapters - čierny

FPCC1SXMM04SC2


Optical Panel loaded with 4 SC Simplex Multimode adapters - čierny

FPCC1SXMM24SC2


Optical Panel loaded with 24 SC Simplex Multimode adapters - čierny

AX100084


PHOSPHOR BRONZE ADAPTER STRIP, DOUBLE DENSITY, LOADED WITH

AX100092


PHOSPHOR BRONZE ADAPTER STRIP, SINGLE DENSITY, LOADED WITH

AX100094


PHOSPHOR BRONZE ADAPTER STRIP, SINGLE DENSITY, LOADED WITH

AX100098


PHOSPHOR BRONZE ADAPTER STRIP, DOUBLE DENSITY, LOADED WITH

191773


breakoutbox OV-A adjustable 1U, 6 SCD MM adapter turqouise polymer housing with PB sleeve

191776


breakoutbox OV-A adjustable 1U, 24 SCD MM adapter beige polymer housing with PB sleeve

191777


breakoutbox OV-A adjustable 1U, 24 SCD MM adapter turqouise polymer housing with PB sleeve


  • 1
  • 2
Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem