Produkty

Značka

Farba

Konštrukcia 1

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 21 položiek
  • 1
  • 2

Optická kabeláž arrow FO-optické patch panely arrow Singlemode patch panely arrow SM optický patch panel SC

190889


splicebox OV-A adjustable 1U, 12 SCD adapter blue polymer housing with ceramic sleeve and 24 SC pigtails 2 m, E09/125 Ám OS2

F26XXX00


Predkonektorovaný Breakout Panel pre 24 pozícii SC Duplex/LC Quad (do 96 vlákien)

F27XXX00


Predkonektorovaný Breakout Panel pre 24 pozícii SC Simplex/LC Duplex (do 48 vlákien)

P06SCS96RH/Z


2U Pivoting Panel sivý-96 Port SC Simplex osadený, 96xSC SM adaptérmi-pravostranný Pivot RAL7035

S09SCS24/Z


Plne osadený Výsuvný Panel 24-Port SC Duplex vrátane 24xDSC Siglemode Uniters

S07SCS12/Z


Výsuvný panel, plne osadený 12xSC Duplex SM

S03LCS24/Z


Plne osadený Výsuvný Panel 24-Port LC Duplex vrátane 24xLC Singlemode Uniters

P05SCS48RH/Z


1U Pivoting Panel sivý-48 Port SC Simplex osadený, 48xSC SM adaptérmi-pravostranný Pivot RAL7035

FPCC1SXSM12DC2


PATCH PANEL FO L 19" 6P SC DX SM BK

FPCC1SXSM08DC2


PATCH PANEL FO L 19" 4P SC DX SM BK

FPCC1SXSM04SC2


PATCH PANEL FO L 19" 4P 1U SC SX SM BK

FPCC1SXSM06DC2


PATCH PANEL FO L 19" 3P SC DX SM BK

FPCC1SXSM24SC2


PATCH PANEL FO L 19" 24P 1U SC SX SM BK

FPCC1SXSM12SC2


PATCH PANEL FO L 19" 12P 1U SC SX SM BK

FPCC1SXSM08SC2


PATCH PANEL FO L 19" 8P 1U SC SX SM BK

FPCC1SXSM48DC2


PATCH PANEL FO L 19" 24P SC DX SM BK

FPCC1SXSM24DC2


PATCH PANEL FO L 19" 12P SC DX SM BK

FPCC1SXSM16DC2


PATCH PANEL FO L 19" 8P SC DX SM BK

FPCC1SXSM04DC2


PATCH PANEL FO L 19" 2P SC DX SM BK

FPCC1SXSM16SC2


PATCH PANEL FO L 19" 16P 1U SC SX SM BK


  • 1
  • 2
Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem