Produkty

Značka

Farba

Konštrukcia 1

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 13 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické patch panely arrow Singlemode patch panely arrow SM optický patch panel ST

191778


breakoutbox OV-A adjustable 1U, 6 ST SM adapter metal housing with ceramic sleeve

191780


breakoutbox OV-A adjustable 1U, 12 ST SM adapter metal housing with ceramic sleeve

191781


breakoutbox OV-A adjustable 1U, 24 ST SM adapter metal housing with ceramic sleeve

191759


splicebox OV-A adjustable 1U, 12 ST adapter metal housing with ceramic sleeve and 12 ST pigtails 2 m, E09/125 Ám OS2

190971


splicebox OV-A adjustable 1U, 6 ST adapter metal housing with ceramic sleeve and 6 ST pigtails 2 m, E09/125 Ám OS2

190999


splicebox OV-A adjustable 1U, 24 ST adapter metal housing with ceramic sleeve and 24 ST pigtails 2 m, E09/125 Ám OS2

F28XXX00


Predkonektorovaný Breakout Panel pre 24 pozícii ST/FC (do 24 vlákien)

FPCC1SXSM12ST2


PATCH PANEL FO L 19" 12P 1U ST SM BK

FPCC1SXSM24ST2


PATCH PANEL FO L 19" 24P 1U ST SM BK

FPCC1SXSM16ST2


PATCH PANEL FO L 19" 16P 1U ST SM BK

FPCC1SXSM06ST2


PATCH PANEL FO L 19" 6P 1U ST SM BK

FPCC1SXSM04ST2


PATCH PANEL FO L 19" 4P 1U ST SM BK

FPCC1SXSM08ST2


PATCH PANEL FO L 19" 8P 1U ST SM BK

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem