Produkty

Značka

Materiál

Rozmer

Farba

Konštrukcia 1

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 36 položiek
  • 1
  • 2

Optická kabeláž arrow FO-optické patch káble arrow Optické multimode patchcordy arrow Optický MM patch kábel FCFC

425538


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G50/OM3, 8 m

425539


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G50/OM3, 9 m

425540


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G50/OM3, 10 m

425552


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G50/OM2, 2 m

425553


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G50/OM2, 3 m

425554


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G50/OM2, 4 m

425555


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G50/OM2, 5 m

425556


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G50/OM2, 6 m

425557


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G50/OM2, 7 m

425575


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G62,5/OM1, 5 m

425576


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G62,5/OM1, 6 m

425577


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G62,5/OM1, 7 m

425551


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G50/OM2, 1 m

425558


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G50/OM2, 8 m

425559


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G50/OM2, 9 m

425571


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G62,5/OM1, 1 m

425572


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G62,5/OM1, 2 m

425573


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G62,5/OM1, 3 m

425574


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G62,5/OM1, 4 m

425535


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC G50/OM3, 5 m


  • 1
  • 2
Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem