Produkty

Značka

Materiál

Rozmer

Farba

Konštrukcia 1

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 36 položiek
  • 1
  • 2

Optická kabeláž arrow FO-optické patch káble arrow Optické multimode patchcordy arrow Optický MM patch kábel FCSC

421533


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G50/OM3, 3 m

421537


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G50/OM3, 7 m

421539


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G50/OM3, 9 m

421540


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G50/OM3, 10 m

421552


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G50/OM2, 2 m

421553


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G50/OM2, 3 m

421574


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G62,5/OM1, 4 m

421577


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G62,5/OM1, 7 m

421579


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G62,5/OM1, 9 m

421556


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G50/OM2, 6 m

421551


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G50/OM2, 1 m

421573


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G62,5/OM1, 3 m

421575


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G62,5/OM1, 5 m

421578


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G62,5/OM1, 8 m

421580


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G62,5/OM1, 10 m

421554


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G50/OM2, 4 m

421555


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G50/OM2, 5 m

421531


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G50/OM3, 1 m

421532


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G50/OM3, 2 m

421534


wall patch- and adapter cable SCD-FC/PC G50/OM3, 4 m


  • 1
  • 2
Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem