Produkty

Značka

Materiál

Rozmer

Farba

Konštrukcia 1

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 54 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické patch káble arrow Optické multimode patchcordy arrow Optický MM patch kábel LCSC

421332


wall patch- and adapter cable SCD-LCD G50/OM3, 2 m

421331


wall patch- and adapter cable SCD-LCD G50/OM3, 1 m

421351


wall patch- and adapter cable SCD-LCD G50/OM2, 1 m

LCSC50SOR1


PATCH KÁBEL FO LC-SC SX G50 1,0M OR LSZH

LCSCOM3DAQ1


PATCH KÁBEL FO LC-SC DX G50 1,0M AQ OM3 LSZH

LCSC50DOR1


PATCH KÁBEL FO LC-SC DX G50 1,0M OR LSZH

LCSCOM3SAQ1


PATCH KÁBEL FO LC-SC SX G50 1,0M AQ OM3 LSZH

LCSCOM4DEV1


PATCH KÁBEL FO LC - SC DX G50 1,0M EV OM4 LSZH

LCSCOM4SEV1


PATCH KÁBEL FO LC - SC SX G50 1,0M EV OM4 LSZH

HOPLCOM4030SC273


PATCH KÁBEL LC - SC DX 50/125 OM4 3M

HOPLC050020SC293


PATCH KÁBEL LC - SC DX 50/125 2M

HOPLC062020SC293


PATCH KÁBEL LC - SC DX 62,5/125 2M

HOPLC062030SC293


PATCH KÁBEL LC - SC DX 62,5/125 3M

HOPLC062010SC293


PATCH KÁBEL LC - SC DX 62,5/125 1M

HOPLC050050SC293


PATCH KÁBEL LC - SC DX 50/125 5M

HOPLCOM4020SC273


PATCH KÁBEL LC - SC DX 50/125 OM4 2M

HOPLCOM4010SC273


PATCH KÁBEL LC - SC DX 50/125 OM4 1M

HOPLC050010SC293


PATCH KÁBEL LC - SC DX 50/125 1M

HOPLC062050SC293


PATCH KÁBEL LC - SC DX 62,5/125 5M

HOPLC050030SC293


PATCH KÁBEL LC - SC DX 50/125 3M


Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem