Produkty

Značka

Materiál

Rozmer

Farba

Konštrukcia 1

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 12 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické patch káble arrow Optické singlemode patchcordy arrow Optický SM patch kábel FCFC

425511


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC E09/OS2, 1 m

425512


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC E09/OS2, 2 m

425513


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC E09/OS2, 3 m

425514


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC E09/OS2, 4 m

425518


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC E09/OS2, 8 m

425515


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC E09/OS2, 5 m

425516


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC E09/OS2, 6 m

425519


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC E09/OS2, 9 m

425517


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC E09/OS2, 7 m

425520


wall patch- and adapter cable FC/PC-FC/PC E09/OS2, 10 m


Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem