Produkty

Značka

Materiál

Rozmer

Farba

Konštrukcia 1

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 11 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické patch káble arrow Optické singlemode patchcordy arrow Optický SM patch kábel FCLC

423511


wall patch- and adapter cable LCD-FC/PC E09/OS2, 1 m

423512


wall patch- and adapter cable LCD-FC/PC E09/OS2, 2 m

423513


wall patch- and adapter cable LCD-FC/PC E09/OS2, 3 m

423514


wall patch- and adapter cable LCD-FC/PC E09/OS2, 4 m

423519


wall patch- and adapter cable LCD-FC/PC E09/OS2, 9 m

423520


wall patch- and adapter cable LCD-FC/PC E09/OS2, 10 m

423515


wall patch- and adapter cable LCD-FC/PC E09/OS2, 5 m

423516


wall patch- and adapter cable LCD-FC/PC E09/OS2, 6 m

423517


wall patch- and adapter cable LCD-FC/PC E09/OS2, 7 m

423518


wall patch- and adapter cable LCD-FC/PC E09/OS2, 8 m


Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem