Produkty

Značka

Materiál

Rozmer

Farba

Konštrukcia 1

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 13 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické patch káble arrow Optické singlemode patchcordy arrow Optický SM patch kábel FCSCA

425717


wall patch- and adapter cable FC/PC -SC/APC E09/OS2, 7 m

425719


wall patch- and adapter cable FC/PC -SC/APC E09/OS2, 9 m

425711


wall patch- and adapter cable FC/PC -SC/APC E09/OS2, 1 m

425718


wall patch- and adapter cable FC/PC -SC/APC E09/OS2, 8 m

425720


wall patch- and adapter cable FC/PC -SC/APC E09/OS2, 10 m

425712


wall patch- and adapter cable FC/PC -SC/APC E09/OS2, 2 m

425713


wall patch- and adapter cable FC/PC -SC/APC E09/OS2, 3 m

425714


wall patch- and adapter cable FC/PC -SC/APC E09/OS2, 4 m

425715


wall patch- and adapter cable FC/PC -SC/APC E09/OS2, 5 m

425716


wall patch- and adapter cable FC/PC -SC/APC E09/OS2, 6 m

FCSCAC09DYE1/Z


SM-FC-SC/APC -1M

FCASC09DYE1/Z


SM-SC-FC/APC -1M

FCSCA09SYE1/Z


SM-SC-SC/APC -1M

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem