Produkty

Značka

Materiál

Rozmer

Farba

Konštrukcia 1

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 12 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické patch káble arrow Optické singlemode patchcordy arrow Optický SM patch kábel FCST

422511


PATCH KÁBEL FO FC/PC-ST E09/OS2 1,0M

422516


PATCH KÁBEL FO FC/PC-ST E09/OS2 6,0M

422517


PATCH KÁBEL FO FC/PC-ST E09/OS2 7,0M

422518


PATCH KÁBEL FO FC/PC-ST E09/OS2 8,0M

422519


PATCH KÁBEL FO FC/PC-ST E09/OS2 9,0M

422520


PATCH KÁBEL FO FC/PC-ST E09/OS2 10,0M

422512


PATCH KÁBEL FO FC/PC-ST E09/OS2 2,0M

422513


PATCH KÁBEL FO FC/PC-ST E09/OS2 3,0M

422514


PATCH KÁBEL FO FC/PC-ST E09/OS2 4,0M

422515


PATCH KÁBEL FO FC/PC-ST E09/OS2 5,0M

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem