Produkty

Značka

Materiál

Rozmer

Farba

Konštrukcia 1

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 23 položiek
  • 1
  • 2

Optická kabeláž arrow FO-optické patch káble arrow Optické singlemode patchcordy arrow Optický SM patch kábel LCSC

421317


wall patch- and adapter cable SCD-LCD E09/OS2, 7 m

421312


wall patch- and adapter cable SCD-LCD E09/OS2, 2 m

FCLC09SYE1


PATCH KÁBEL FO LC-FC SX E9 1,0M YE LSZH

LCSC09DYE1


PATCH KÁBEL FO LC-SCDX E9 1,0M YE LSZH

HOPLC008010SC203


PATCH KÁBEL LC - SC DX 8/125 1M

HOPLC008020SC203


PATCH KÁBEL LC - SC DX 8/125 2M

HOPLC008050SC203


PATCH KÁBEL LC - SC DX 8/125 5M

HOPLC008030SC203


PATCH KÁBEL LC - SC DX 8/125 3M

421315


PATCH KÁBEL FO SC DX-LC DX E09/OS2 5,0M

421316


PATCH KÁBEL FO SC DX-LC DX E09/OS2 6,0M

421317


PATCH KÁBEL FO SC DX-LC DX E09/OS2 7,0M

421311


PATCH KÁBEL FO SC DX-LC DX E09/OS2 1,0M

421318


PATCH KÁBEL FO SC DX-LC DX E09/OS2 8,0M

421319


PATCH KÁBEL FO SC DX-LC DX E09/OS2 9,0M

421312


PATCH KÁBEL FO SC DX-LC DX E09/OS2 2,0M

421313


PATCH KÁBEL FO SC DX-LC DX E09/OS2 3,0M

421314


PATCH KÁBEL FO SC DX-LC DX E09/OS2 4,0M

421320


PATCH KÁBEL FO SC DX-LC DX E09/OS2 10,0M

ON-10LCSC09DYE-I


PATCH KÁBEL FO LC-SC DX E9 10,0M YE

ON-3LCSC09DYE-I


PATCH KÁBEL FO LC-SC DX E9 3,0M YE


  • 1
  • 2
Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem