Produkty

Značka

Materiál

Rozmer

Farba

Konštrukcia 1

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 12 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické patch káble arrow Optické singlemode patchcordy arrow Optický SM patch kábel LCSCA

LCSCA09SYE1


PATCH KÁBEL FO LC-SC/APC SX E9 1,0M YE LSZH

LCSCA09DYE1


PATCH KÁBEL FO LC-SC/APC DX E9 1,0M YE LSZH

423720


PATCH KÁBEL FO LC DX-SC/APC E09/OS2 10,0M

423719


PATCH KÁBEL FO LC DX-SC/APC E09/OS2 9,0M

423712


PATCH KÁBEL FO LC DX-SC/APC E09/OS2 2,0M

423713


PATCH KÁBEL FO LC DX-SC/APC E09/OS2 3,0M

423714


PATCH KÁBEL FO LC DX-SC/APC E09/OS2 4,0M

423715


PATCH KÁBEL FO LC DX-SC/APC E09/OS2 5,0M

423716


PATCH KÁBEL FO LC DX-SC/APC E09/OS2 6,0M

423717


PATCH KÁBEL FO LC DX-SC/APC E09/OS2 7,0M

423718


PATCH KÁBEL FO LC DX-SC/APC E09/OS2 8,0M

423711


PATCH KÁBEL FO LC DX-SC/APC E09/OS2 1,0M

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem