Produkty

Značka

Materiál

Rozmer

Farba

Konštrukcia 1

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 12 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické patch káble arrow Optické singlemode patchcordy arrow Optický SM patch kábel SCAST

422711


wall patch- and adapter cable SC/APC-ST E09/OS2, 1 m

422712


wall patch- and adapter cable SC/APC-ST E09/OS2, 2 m

422713


wall patch- and adapter cable SC/APC-ST E09/OS2, 3 m

422714


wall patch- and adapter cable SC/APC-ST E09/OS2, 4 m

422716


wall patch- and adapter cable SC/APC-ST E09/OS2, 6 m

422717


wall patch- and adapter cable SC/APC-ST E09/OS2, 7 m

422719


wall patch- and adapter cable SC/APC-ST E09/OS2, 9 m

422720


wall patch- and adapter cable SC/APC-ST E09/OS2, 10 m

422715


wall patch- and adapter cable SC/APC-ST E09/OS2, 5 m

422718


wall patch- and adapter cable SC/APC-ST E09/OS2, 8 m

SCAST09DYE1/Z


SM- SC/APC-ST -1M

SCAST09SYE1/Z


SM-ST-SC/APC -1M

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem