Produkty

Značka

Materiál

Rozmer

Farba

Konštrukcia 1

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 19 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické patch káble arrow Optické singlemode patchcordy arrow Optický SM patch kábel SCSC

421112


wall patch- and adapter cable SCD-SCD E09/OS2, 2 m

SCSC09SYE1


PATCH KÁBEL FO SC-SC SX E9 1,0M YE LSZH

SCSC09DYE1


PATCH KÁBEL FO SC-SCDX E9 1,0M YE LSZH

HOPSC008020SC201


PATCH KÁBEL SC - SC DX 8/125 2M

HOPSC008050SC201


PATCH KÁBEL SC - SC DX 8/125 5M

HOPSC008010SC201


PATCH KÁBEL SC - SC DX 8/125 1M

HOPSC008030SC201


PATCH KÁBEL SC - SC DX 8/125 3M

421117


PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 7,0M

421118


PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 8,0M

421119


PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 9,0M

421112


PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 2,0M

421111


PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 1,0M

421116


PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 6,0M

421115


PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 5,0M

421113


PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 3,0M

421114


PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 4,0M

421120


PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 10,0M

ON-1SCSC09DYE-I


PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E9 1,0M YE LSZH 3MM

ON-2SCSC09DYE-I


PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E9 2,0M YE LSZH 3MM

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem