Produkty

Značka

Materiál

Rozmer

Farba

Konštrukcia 1

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 18 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické patch káble arrow Optické singlemode patchcordy arrow Optický SM patch kábel SCST

SCST09DYE1


PATCH KÁBEL FO SC-STDX E9 1,0M YE LSZH

SCST09SYE1


PATCH KÁBEL FO SC-ST SX E9 1,0M YE LSZH

HOPSC008050ST201


PATCH KÁBEL SC - ST DX 8/125 5M

HOPSC008020ST201


PATCH KÁBEL SC - ST DX 8/125 2M

HOPSC008010ST201


PATCH KÁBEL SC - ST DX 8/125 1M

HOPSC008030ST201


PATCH KÁBEL SC - ST DX 8/125 3M

421211


PATCH KÁBEL FO SC DX-ST E09/OS2 1,0M

421212


PATCH KÁBEL FO SC DX-ST E09/OS2 2,0M

421219


PATCH KÁBEL FO SC DX-ST E09/OS2 9,0M

421220


PATCH KÁBEL FO SC DX-ST E09/OS2 10,0M

421213


PATCH KÁBEL FO SC DX-ST E09/OS2 3,0M

421214


PATCH KÁBEL FO SC DX-ST E09/OS2 4,0M

421215


PATCH KÁBEL FO SC DX-ST E09/OS2 5,0M

421216


PATCH KÁBEL FO SC DX-ST E09/OS2 6,0M

421217


PATCH KÁBEL FO SC DX-ST E09/OS2 7,0M

421218


PATCH KÁBEL FO SC DX-ST E09/OS2 8,0M

ON-1SCST09DYE-I


PATCH KÁBEL FO SC-ST DX E9 1,0M YE LSZH 3MM

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem