Produkty

Značka

Materiál

Rozmer

Farba

Konštrukcia 1

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 17 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické patch káble arrow Optické singlemode patchcordy arrow Optický SM patch kábel SCST

421211


wall patch- and adapter cable SCD-ST E09/OS2, 1 m

421212


wall patch- and adapter cable SCD-ST E09/OS2, 2 m

421219


wall patch- and adapter cable SCD-ST E09/OS2, 9 m

421220


wall patch- and adapter cable SCD-ST E09/OS2, 10 m

421213


wall patch- and adapter cable SCD-ST E09/OS2, 3 m

421214


wall patch- and adapter cable SCD-ST E09/OS2, 4 m

421215


wall patch- and adapter cable SCD-ST E09/OS2, 5 m

421216


wall patch- and adapter cable SCD-ST E09/OS2, 6 m

421217


wall patch- and adapter cable SCD-ST E09/OS2, 7 m

421218


wall patch- and adapter cable SCD-ST E09/OS2, 8 m

HOPSC008050ST201


PATCH KÁBEL SC - ST DX 8/125 5M

HOPSC008020ST201


PATCH KÁBEL SC - ST DX 8/125 2M

HOPSC008010ST201


PATCH KÁBEL SC - ST DX 8/125 1M

HOPSC008030ST201


PATCH KÁBEL SC - ST DX 8/125 3M

ON-1SCST09DYE-I


PATCH KÁBEL FO SC-ST DX E9 1,0M YE LSZH 3MM

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem