Produkty

Značka

Materiál

Rozmer

Farba

Konštrukcia 1

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 16 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické patch káble arrow Optické singlemode patchcordy arrow Optický SM patch kábel STST

HOPST008050ST201


PATCH KÁBEL ST - ST DX 8/125 5M

HOPST008030ST201


PATCH KÁBEL ST - ST DX 8/125 3M

HOPST008020ST201


PATCH KÁBEL ST - ST DX 8/125 2M

HOPST008010ST201


PATCH KÁBEL ST - ST DX 8/125 1M

422216


PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 6,0M

422218


PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 8,0M

422219


PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 9,0M

422220


PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 10,0M

422211


PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 1,0M

422212


PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 2,0M

422213


PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 3,0M

422214


PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 4,0M

422215


PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 5,0M

422217


PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 7,0M

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem