Produkty

Značka

Materiál

Farba

Konštrukcia 1

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 10 položiek

Optická kabeláž arrow FO-optické pigtaily arrow Multimode pigtaily arrow MM pigtail E2000

424441


wall pigtail LSH, G50/OM3, 2 m

424442


wall pigtail LSH, G50/OM3, 2 m, set á 12 pcs..

424462


wall pigtail LSH, G50/OM2, 2 m, set á 12 pcs..

424482


wall pigtail LSH, G62,5/OM1, 2 m, set á 12 pcs..

424461


wall pigtail LSH, G50/OM2, 2 m

424481


wall pigtail LSH, G62,5/OM1, 2 m

E250B1/Z


MM -E2000/UPC-1M

E262B1/Z


MM -E2000/UPC-1M

E2A62B1/Z


MM -E2000/APC-1M

E2A50B1/Z


MM -E2000/APC-1M


Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem