Produkty

Značka

Materiál

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 2 položiek

Optická kabeláž arrow Predkonektorované MPO,MTP zostavy arrow MM Predkonektorované MPO,MTP zostavy arrow MM MPO,MTP - LC zostavy

MTPF12LCOM3DFYAQ/Z


12 vlaknový jednoplášťový MTP« female / LC (simplex konektory) Fan Out, OM3, LSZH, Aqua, dlzky Y*

MTPF12LCOM4DFYAQ/Z


12 vlaknový jednoplášťový MTP« female / LC (simplex konektory) Fan Out, OM4, LSZH, Aqua, dlzky Y*

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem