Produkty

Značka

Materiál

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 4 položiek

Optická kabeláž arrow Predkonektorované MPO,MTP zostavy arrow MM Predkonektorované MPO,MTP zostavy arrow MM MPO,MTP - MPO,MTP zostavy

MTPFMTPFOM424YXAQ


24 vlaknový duplex (2x12 vlaknový konektor) MTP« female / MTP« female trunk, OM4, LSZH, Aqua, dlzky Y*, polarity X*

MTPFMTPFOM312YXAQ


12 vlaknový simplex MTP« female / MTP« female trunk, OM3, LSZH, Aqua, dlzky Y*, polarity X*

MTPFMTPFOM412YXAQ


12 vlaknový simplex MTP« female / MTP« female trunk, OM4, LSZH, Aqua, dlzky Y*, polarity X*

MTPFMTPFOM324YXAQ


24 vlaknový duplex (2x12 vlaknový konektor) MTP« female / MTP« female trunk, OM3, LSZH, Aqua, dlzky Y*, polarity X*

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem