Produkty

Značka

Materiál

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 4 položiek

Optická kabeláž arrow Predkonektorované MPO,MTP zostavy arrow MM Predkonektorované MPO,MTP zostavy arrow MM MPO,MTP - SC zostavy

MTMSCOM31202


MPO to SC Breakout Assembly - OM3 - 2m overall, 1m legs

MTMSCOM41202


MPO to SC Breakout Assembly - OM4 - 2m overall, 1m legs

MTMSCOM41203


MPO to SC Breakout Assembly - OM4 - 3m overall, 1m legs

MTMSCOM31203


MPO to SC Breakout Assembly - OM3 - 3m overall, 1m legs

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem