Produkty

Značka

Materiál

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 1 položiek

Optická kabeláž arrow Predkonektorované MPO,MTP zostavy arrow SM Predkonektorované MPO,MTP zostavy arrow SM MPO,MTP - LC zostavy

MTPF12LC09DFYYE/Z


12 vlaknový jednoplášťový MTP« female / LC (simplex konektory) Fan Out, SM G.652D, LSZH, Yellow, dlzky Y*

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem