Produkty

Značka

Materiál

Plášť/Povrch

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 2 položiek

Optická kabeláž arrow Predkonektorované MPO,MTP zostavy arrow SM Predkonektorované MPO,MTP zostavy arrow SM MPO,MTP - MPO,MTP zostavy

MTPFMTPF0912YXYE/Z


12 vlaknový simplex MTP« female / MTP« female trunk, SM G.652D, LSZH, Yellow, dlzky Y*, polarity X*

MTPFMTPF0924YXYE/Z


24 vlaknový duplex (2x12 vlaknový konektor) MTP« female / MTP« female trunk, SM G.652D, LSZH, Yellow, dlzky Y*, polarity X*

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem