Produkty

Značka

Výkon/Kategória


Triediť: Riadkové  Riadkové Obrázkové  Obrázkové
Zobraz # z 4 položiek

Optická kabeláž arrow FO-vysokohustotné MPO,MTP panely arrow FO-MM vysokohustotné MPO,MTP panely arrow FO-MM MPO,MTP panely - LC

SLLCMMM496/Z


MTP« slimline panel s 96 OM4 vláknami a predným LC rozhraním (24xLCQ) a zadným 8x 12 vláknovým MTP« pripojením

SLLCMMM396/Z


MTP« slimline panel s 96 OM3 vláknami a predným LC rozhraním (24xLCQ) a zadným 8x 12 vláknovým MTP« pripojením

SLLCMMM448/Z


MTP« slimline panel s 48 OM4 vláknami a predným LC rozhraním (24xLCD alebo 12xLCQ) a zadným 4x 12 vláknovým MTP« pripojením

SLLCMMM348/Z


MTP« slimline panel s 48 OM3 vláknami a predným LC rozhraním (24xLCD alebo 12xLCQ) a zadným 4x 12 vláknovým MTP« pripojením

Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem