Produkty

Finančné služby Vytlačiť

Naša spoločnosť ponúka klientovi viacero možností prefinancovania  projektov a pri výbere  optimálnej formy financovania sme klientovi plne k dispozícii.  Výhodou využitia týchto služieb je možnosť rýchleho riešenia financovania projektov s minimálnou administratívnou záťažou a akceptovateľným navýšením nákladov.

Leasing
- pokiaľ klient nemá so žiadnou leasingovou spoločnosťou dohodnutú spoluprácu ponúkame možnosť financovania cez nami doporučenú leasingovú spoločnosť, s ktorou riešime obdobné prípady už viac rokov, pričom táto spoločnosť sa špecializuje na obchodné prípady z oblasti IT.

Predaj na splátky
– pri tejto forme financovania s klientom dohodneme platobné podmienky formou splátok priamo s našou spoločnosťou. Oproti leasingovej forme financovania odpadajú niektoré finančné operácie, ktoré vyžaduje každá leasingová spoločnosť a tým je aj proces realizácie rýchlejší.

Dodávateľský úver
– v tomto prípade je s klientom dohodnutá   jednorázová úhrada s posunutou dobou splatnosti, ktorá sa pohybuje medzi jedným až dvoma rokmi. Toto financovanie je kombinácia splátkového predaja a dodávateľského úveru a oproti leasingovej forme financovania vykazuje rovnaké výhody, ako predaj na splátky.

 
Táto webová lokalita používa súbory cookie. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, vyjadríte tým svoj súhlas s použitím súborov cookie.Rozumiem