ies@ies.sk      +421 2 4910 1400      Otváracie hodiny: Pondelok 8:00 - Piatok 16:30
Optická kabeláž   >>   FO-optické konektory   >>   Singlemode optické konektory
Filter
Požet položiek: 17
SCA09SM3GNFIC
KONEKTOR FO SC/APC SM GN (OS1/OS2) 3,0MM FIC


SCA09SM9GNFIC
KONEKTOR FO SC/APC SM GN (OS1/OS2) 0,9MM FIC


SC09SM3BLFIC
KONEKTOR FO SC/PC SM BU (OS1/OS2) 3,0MM FIC


SC09SM9BLFIC
KONEKTOR FO SC/PC SM BU (OS1/OS2) 0,9MM FIC


LCA09SM2GNFIC
KONEKTOR FO LC/APC SM GN (OS1/OS2) 2,0MM FIC


LCA09SM9GNFIC
KONEKTOR FO LC/APC SM GN (OS1/OS2) 0,9MM FIC


LC09SM2BLFIC
KONEKTOR FO LC/PC SM BU (OS1/OS2) 2,0MM FIC


LC09SM9BLFIC
KONEKTOR FO LC/PC SM BU (OS1/OS2) 0,9MM FIC


FCSM3
KONEKTOR FO FC/PC SX SM BU-BOOT 3MM


FCAPC3MM
KONEKTOR FO FC/APC SX SM GN-BOOT 3MM


SCSM3SMPX
KONEKTOR FO SC SX SM BU-BOOT 3MM


SCAPC3MM
KONEKTOR FO SC/APC SX SM GN-BOOT 3MM


Požet položiek: 17


 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.