ies@ies.sk      +421 2 4910 1400      Otváracie hodiny: Pondelok 8:00 - Piatok 16:30
Optická kabeláž   >>   FO-optické patch káble   >>   Optické singlemode patchcordy   >>   Optický SM patch kábel STST
Filter
Požet položiek: 16
422211
PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 1,0M


422212
PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 2,0M


422213
PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 3,0M


422214
PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 4,0M


422215
PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 5,0M


422216
PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 6,0M


422217
PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 7,0M


422218
PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 8,0M


422219
PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 9,0M


422220
PATCH KÁBEL FO ST-ST E09/OS2 10,0M


HOPST008010ST201
PATCH KÁBEL ST - ST DX 8/125 1M


HOPST008020ST201
PATCH KÁBEL ST - ST DX 8/125 2M


Požet položiek: 16


 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.