ies@ies.sk      +421 2 4910 1400      Otváracie hodiny: Pondelok 8:00 - Piatok 16:30
Optická kabeláž   >>   FO-optické patch káble   >>   Optické singlemode patchcordy   >>   Optický SM patch kábel SCSC
Filter
Požet položiek: 19
421112
wall patch- and adapter cable SCD-SCD E09/OS2, 2 m


421111
PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 1,0M


421112
PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 2,0M


421113
PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 3,0M


421114
PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 4,0M


421115
PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 5,0M


421116
PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 6,0M


421117
PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 7,0M


421118
PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 8,0M


421119
PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 9,0M


421120
PATCH KÁBEL FO SC-SC DX E09/OS2 10,0M


HOPSC008010SC201
PATCH KÁBEL SC - SC DX 8/125 1M


Požet položiek: 19


 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.