ies@ies.sk      +421 2 4910 1400      Otváracie hodiny: Pondelok 8:00 - Piatok 16:30
Optická kabeláž   >>   FO-optické patch káble   >>   Optické multimode patchcordy
Požet položiek: 590
ON-3LCLCOM4DEV
PATCH KÁBEL FO LC-LC DX G50 3,0M EV OM4


ON-2LCLCOM4DEV
PATCH KÁBEL FO LC-LC DX G50 2,0M EV OM4


ON-1LCLCOM4DEV
PATCH KÁBEL FO LC-LC DX G50 1,0M EV OM4


ON-17LCST50DOR-I
PATCH KÁBEL FO LC-ST DX G50 17,0M OR LSZH 2MM


ON-30LCLC50DOR-I
PATCH KÁBEL FO LC-LC DX G50 30,0M OR LSZH 2MM


ON-15LCLCOM4DEV
PATCH KÁBEL FO LC-LC DX G50 15,0M EV OM4


ON-1STST50DOR-I
PATCH KÁBEL FO ST-ST DX G50 1,0M OR LSZH 3MM


ON-2STST50DOR-I
PATCH KÁBEL FO ST-ST DX G50 2,0M OR LSZH 3MM


ON-2SCST50DOR-I
PATCH KÁBEL FO SC-ST DX G50 2,0M OR LSZH 3MM


ON-1SCST50DOR-I
PATCH KÁBEL FO SC-ST DX G50 1,0M OR LSZH 3MM


ON-1SCSC50DOR-I
PATCH KÁBEL FO SC-SC DX G50 1,0M OR LSZH 3MM


ON-2SCSC50DOR-I
PATCH KÁBEL FO SC-SC DX G50 2,0M OR LSZH 3MM


Požet položiek: 590


 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.