ies@ies.sk      +421 2 4910 1400      Otváracie hodiny: Pondelok 8:00 - Piatok 16:30
Optická kabeláž   >>   FO-optické pigtaily   >>   Singlemode pigtaily   >>   SM pigtail FCA
Filter
Požet položiek: 3
FCA09B1
PIGTAIL FC/APC 9/125 1,0M LSZH


FCA7A1B1
PIGTAIL FC/APC 9/125 1,0M LSZH G657A1


FCA7A2B1
PIGTAIL FC/APC 9/125 1,0M LSZH G657A2


Požet položiek: 3


 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.