ies@ies.sk      +421 2 4910 1400      Otváracie hodiny: Pondelok 8:00 - Piatok 16:30
Optická kabeláž   >>   FO-optické patch káble   >>   Optické multimode patchcordy   >>   Optický MM patch kábel FCSC
Filter
Požet položiek: 30
421531
PATCH KÁBEL FO SC DX-FC/PC G50/OM3 1,0M


421532
PATCH KÁBEL FO SC DX-FC/PC G50/OM3 2,0M


421533
PATCH KÁBEL FO SC DX-FC/PC G50/OM3 3,0M


421534
PATCH KÁBEL FO SC DX-FC/PC G50/OM3 4,0M


421535
PATCH KÁBEL FO SC DX-FC/PC G50/OM3 5,0M


421536
PATCH KÁBEL FO SC DX-FC/PC G50/OM3 6,0M


421537
PATCH KÁBEL FO SC DX-FC/PC G50/OM3 7,0M


421538
PATCH KÁBEL FO SC DX-FC/PC G50/OM3 8,0M


421539
PATCH KÁBEL FO SC DX-FC/PC G50/OM3 9,0M


421540
PATCH KÁBEL FO SC DX-FC/PC G50/OM3 10,0M


421551
PATCH KÁBEL FO SC DX-FC/PC G50/OM2 1,0M


421552
PATCH KÁBEL FO SC DX-FC/PC G50/OM2 2,0M


Požet položiek: 30


 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.