ies@ies.sk      +421 2 4910 1400      Otváracie hodiny: Pondelok 8:00 - Piatok 16:30
Optická kabeláž   >>   FO-optické patch káble   >>   Optické singlemode patchcordy   >>   Optický SM patch kábel LCSC
Filter
ON-1LCSC09DYE-I
PATCH KÁBEL FO LC-SC DX E9 1,0M YE LSZH 2MM


ON-1LCSC09DYE3M-I
PATCH KÁBEL FO LC-SC DX E9 1,0M YE LSZH 3MM


ON-2LCSC09DYE-I
PATCH KÁBEL FO LC-SC DX E9 2,0M YE


ON-3LCSC09DYE-I
PATCH KÁBEL FO LC-SC DX E9 3,0M YE


ON-10LCSC09DYE-I
PATCH KÁBEL FO LC-SC DX E9 10,0M YE


ON-0.5LCSC09DYE-I
PATCH KÁBEL FO LC-SC DX E9 0,5M YE LSZH 2MM


421312
wall patch- and adapter cable SCD-LCD E09/OS2, 2 m


421317
wall patch- and adapter cable SCD-LCD E09/OS2, 7 m


HOPLC008050SC203
PATCH KÁBEL LC - SC DX 8/125 5M


FCLC09SYE1
PATCH KÁBEL FO LC-FC SX E9 1,0M YE LSZH FCLC09SYE1


HOPLC008010SC203
PATCH KÁBEL LC - SC DX 8/125 1M


HOPLC008020SC203
PATCH KÁBEL LC - SC DX 8/125 2M




 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.