ies@ies.sk      +421 2 4910 1400      Pondelok - Piatok: 8:00 - 16:30
LCSC50DOR1/Z
PATCH KÁBEL FO LC-SC DX G50 1,0M OR LSZH
LCSC50DOR2/Z
PATCH KÁBEL FO LC-SC DX G50 2,0M OR LSZH
LCSC62DOR1/Z
PATCH KÁBEL FO LC-SC DX G62,5 1,0M OR LSZH
ON-1LCSC50DOR-I
PATCH KÁBEL FO LC-SC DX G50 1,0M OR LSZH 2MM
ON-2LCSC50DOR-I
PATCH KÁBEL FO LC-SC DX G50 2,0M OR LSZH 2MM
ON-5LCSC50DOR-I
PATCH KÁBEL FO LC-SC DX G50 5,0M OR LSZH 2MM
421331
wall patch- and adapter cable SCD-LCD G50/OM3, 1 m
421331
PATCH KÁBEL FO SC DX-LC DX G50/OM3 1,0M
421332
wall patch- and adapter cable SCD-LCD G50/OM3, 2 m
421332
PATCH KÁBEL FO SC DX-LC DX G50/OM3 2,0M
421333
PATCH KÁBEL FO SC DX-LC DX G50/OM3 3,0M
421334
PATCH KÁBEL FO SC DX-LC DX G50/OM3 4,0M


 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.