ies@ies.sk      +421 2 4910 1400      Otváracie hodiny: Pondelok 8:00 - Piatok 16:30
Optická kabeláž   >>   FO-optické patch káble
Požet položiek: 890
LCALCA09SYE1
SM-LC/APC-LC/APC-1M


FCASCA09DYE1
SM-SC/APC -FC/APC -1M


MTRJMTRJ09YE1
SM-MTRJ(F)-MTRJ(F)-1M


421112
wall patch- and adapter cable SCD-SCD E09/OS2, 2 m


421131
wall patch- and adapter cable SCD-SCD G50/OM3, 1 m


421132
wall patch- and adapter cable SCD-SCD G50/OM3, 2 m


421140
wall patch- and adapter cable SCD-SCD G50/OM3, 10 m


421232
wall patch- and adapter cable SCD-ST G50/OM3, 2 m


421312
wall patch- and adapter cable SCD-LCD E09/OS2, 2 m


421317
wall patch- and adapter cable SCD-LCD E09/OS2, 7 m


421331
wall patch- and adapter cable SCD-LCD G50/OM3, 1 m


421332
wall patch- and adapter cable SCD-LCD G50/OM3, 2 m


Požet položiek: 890


 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.